Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. 116 dzień roku

Drodzy Pacjenci,

Zakład Opieki Zdrowotnej w Malechowie niezależnie od możliwości rejestracji na podstawie zgłoszenia osobistego, telefonicznego oraz za pośrednictwem osoby trzeciej, wychodząc na przeciw potrzebom naszych Pacjentów wprowadza możliwość elektronicznej/Internetowej rejestracji/umawiania się na wizytę lekarską do poradni ogólnej oraz dziecięcej (noworodki bez nr PESEL nie mają takiej możliwości), gabinetu rehabilitacji. Wszystko zgodnie ze stanem prawnym oraz wymogami NFZ (Dz. U. 13.516 z dnia 29 kwietnia 2013 r.).

Celem elektronicznej rejestracji jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez naszą Przychodnię.


 

Sposób logowania się do e-rejestracji można wykonać na trzy sposoby:

1. przy wykorzystaniu bezpiecznego podpisu elektronicznego,

2. przy użyciu podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP,

3.dzięki korzystaniu z dedykowanego loginu i hasła nadanego w podmiocie leczniczym (wystarczy jedna wizyta w Przychodni  w rejestracji należy poprosić o indywidualne hasło do e-rejestracji. Hasło to po pierwszym logowaniu będzie można zmienić, loginem zawsze jest nr PESEL - potrzebny będzie również adres e`mail - ponieważ system przypomina o planowanej wizycie drogą elektroniczną).

 

Co gdy zrobić gdy zgubimy lub zapomnimy hasło?

Rejestracja w Przychodni ponownie wyda nowe hasło - generowanie dla pacjenta jest możliwe dowolna ilość razy, ale trzeba zgłosić się osobiście.